SURFOFF w mediach!

Zobacz co mówią o mnie media! Znajdziesz tu przykłady treningów oraz wywiady i gościnne wystąpienia w telewizji oraz radio!

Surf Feel Fitness i trening w surfingowym klimacie w programie Mamma Mia - Polsat Rodzina

Zobacz efekty testowania treningowej deski surfingowej przez Kamila Baleja w programie „Mamma Mia” i dowiedz się więcej o surf treningu, który pomaga zbudować kondycję, masę mięśniową i dobrze działa na ciało i umysł.

Trening Surfset Fitness w TVP2 - Pytanie Na Śniadanie

Obejrzyj fragment programu „Pytanie na Śniadanie” i dowiedz się jak działa oraz zobacz jak wygląda trening na balansującej desce surfingowej inspirowany ruchami ciała typowymi dla surfingu podczas, którego można spalić nawet 900 kalorii w ciągu 45 minut.

Trening Surfset Fitness. Dla tęskniących za latem i wysoką falą - Czwórka Polskie Radio

Jeśli tęsknisz za plażą i słońcem posłuchaj mojej rozmowy na żywo z Piotrem Galusem w audycji „4 bieg” w radiowej Czwórce dzięki, której zabierzemy Cię na treningową deskę surfingową, która może zaangażować całe Twoje ciało podczas wykonywania prosty ćwiczeń.

Media 2

Ćwicz dla przyjemności - magazyn dla kobiet Glamour poleca trening SURF.OFF

Czy można zostać surferką, gdy do morza ma się 350 km? Można! Dzięki desce surfingowej do ćwiczeń. Czytaj w magazynie Glamour o desce dla bardzo znudzonych siłownią i tych, którzy zawsze chcą być na fali. Przeczytaj więcej tutaj

Media 3

Surfing na sucho czyli trening w dechę

Pierwszy w Polsce portal o surferkach i dla surferk testuje trening na desce surfingowej zamiast na prawdziwej fali, na sali treningowej. Sprawdź jak wyglądał trening w surfingowym klimacie i jak wrażenia opisują surferki.pl.