ADR_8241 (1) 1

Wstrząśnij swoim treningiem surfując na sali treningowej


Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że to, że tu zaglądasz oznacza, że niebawem się spotkamy na sesji treningowej w surfingowym klimacie.

Praca z trenerem, która skutecznie pomoże Ci zrealizować Twój cel, czyli odnieść sukces powinna być oparta na zaufaniu i dobrej współpracy. Zanim wspólnie zaczniemy pokonywać słabości i osiągać
sukcesy oraz zapewne zbudujemy relację bardziej osobistą powinnam choć trochę Cię poznać, ale zacznę od tego, że napiszę o sobie.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Agnieszka Krzysiek i jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem SURFSET Fitness akredytowanym przez American Council of Exercise. W treningu w surfingowym klimacie można powiedzieć, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia, gdy go spróbowałam wiedziałam, że to właśnie TO. Dla mnie trening na balansującej desce surfingowej okazał się doskonałym sposobem na pozostanie w formie, a program treningowy jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny. Dlatego chciałabym Ci pokazać podczas indywidualnej sesji zupełnie nowy wymiar treningu inspirowanego surfingiem prowadzonego metodą SURFSET® i zarazić Cię moją surf treningową zajawką.

IMG_7508 2

Jak zostałam trenerem SURFSET FITNESS?

Choć z wykształcenia jestem marketingowcem i przez ponad dekadę zawodowo związana byłam z branżą mediową i reklamową, sport zawsze stanowił bardzo ważną cześć mojego życia, więc oprócz realizowanych projektów reklamowych również przy dużych wydarzeniach sportowych jako pasjonatka ruchu i aktywności fizycznej zawsze starałam się spędzać czas aktywnie. Zanim złapałam swoją falę i trenerem SURFSET Fitness na liście uprawianych przeze mnie sportów nigdy nie brakowało sportów letnich jak i zimowych oraz długich aktywnych godzin spędzonych na treningach na siłowni i na zajęciach grupowych, aby pod czujnym okiem trenerów pracować nad swoją kondycją, zwiększaniem zakresów ruchów i mobilnością, ale także prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń, aby finalnie dopłynąć do treningu inspirowanego surfingiem.

37bf5171-d993-4340-b965-61c437744fa1 3

Dlaczego trening inspirowany surfingiem?

Sama uprawiam surfing i brakowało mi w Warszawie treningu funkcjonalnego, który można wykonywać przez 365 dni w roku w komfortowych warunkach sali treningowej lub na świeżym powietrzu i jednocześnie będzie on najwierniej odzwierciedlał warunki panujące na wodzie podczas surfowania. I tak właśnie jedyna taka treningowa deska SURFSET przeleciała do Warszawy prosto ze Stanów Zjednoczonych, gdzie została zaprojektowana.
Pamiętam, gdy rozpoczynałam przygodę z surfingiem uświadomiłam sobie jak bardzo jest to wymagający sport i jak istotne jest przygotowanie do niego własnego ciała i organizmu. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu fizyczno-kondycyjnemu surfing może dawać jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji. Jeśli surfujesz to wiesz, że najważniejsze, aby robić to z sercem i z całych sił. Tak samo jest z przygotowaniem się do każdego sezonu, aby po prostu łapać więcej fal, czuć się pewniej w wodzie i mieć więcej przyjemności z uprawiania sportu, który kochasz.
Nawet jeśli nie surfujesz to musisz wiedzieć, że surfing oprócz super radochy uczy też pokory i cierpliwości oraz czerpania radości z małych sukcesów. To co daje surfowanie w naturalnych warunkach możesz otrzymać dzięki regularnemu trenowaniu ze mną na stacjonarnej desce surfingowej poprawiając lub utrzymując swoje zdrowie, kondycję, dobre samopoczucie co będzie powodem do wzrastającej radości w miarę osiąganych efektów, które mogą Cię kosztować sporo wysiłku, ale otrzymasz w zamian mnóstwo satysfakcji, dobrej zabawy i realnych wyniki z trenowania.

Do zobaczenia na surf treningu!

Aby zobaczyć postępy i osiągnąć cele treningowe niezwykle ważne jest wsparcie osoby, która nie tylko zaopiekuje się Twoim ciałem, ale zadba o samopoczucie również poprzez zadbanie o dobrą atmosferę podczas wykonywanego treningu. Ja uwielbiam pracę z ludźmi, bo daje mi ona mnóstwo energii, z którą lubię się dzielić i niezależnie czy surfujesz czy nie, ale jesteś osobą, która nie chce korzystać tradycyjnej siłowni lub klubu fitness i lubi smak przygody oraz wyzwania to powinieneś spróbować oryginalnego, dynamicznego treningu na desce surfingowej.

Poznaj ofertę