Naładuj latem swoje baterie na jesień podczas treningu

ALOHA NIGHT sesja treningowo-relaksacyjna w letnim, hawajskim klimacie


Nie musisz ruszać w daleką podróż, aby posłuchać szumu fal i poczuć się jak surferka na fali bowiem w sali przeznaczonej do treningu specjalnie dla Ciebie stworzymy niesamowity klimat, abyś poczuła się jak podczas sesji relaksacyjnej na jednej z hawajskich pięknych plaż. A magię surfingu zapewnią treningowe, balansujące deski surfingowe naśladujące warunki panujące na fali.

2 1

Relaksujący trening w stylu ALOHA

bsh 2

ALOHA NIGHT – jedyny taki event w Warszawie, który będzie dla Ciebie niepowtarzalnym przeżyciem, który ułatwi Ci się zRESETować!

To krótka, ale bogata w wrażenia podróż w odległe, ciepłe hawajskie klimatyczne regiony. To sesja podczas, której odetchniesz i naładujesz baterie dzięki czasowi wypełnionego dobrą energią, ruchem ciała, chwilami spędzonymi blisko samej siebie i blisko przyrody (no prawie jak blisko przyrody).

A jeśli chciałbyś również zredukować poziom stresu i napięcia to właśnie odkryłaś świetny sposób na dobry relaks i wypoczynek. Czeka na Ciebie wieczorny relaks w niepowtarzalnym duchu i klimacie surfingowym.

Surf, relax and get f**king happy!

Treningowo-relaksacyjna sesja ALOHA NIGHT jest w duchu filozofii wellness, której celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia przez harmonię ciała, umysłu i ducha. Sesja, która pozwoli Ci zatrzymać się na chwilę i zadbać o swoją codzienną równowagę pobudzając jednocześnie swój zmysł wzroku, słuchu.

O Twój zmysł wzroku i słuchu zadbamy wyświetlając na ścianie najpiękniejsze fale oceanu, a z głośników usłyszysz ich szum. Nie zapomnijmy również o muzyce relaksacyjnej.

Sesja składać się będzie z serii ćwiczeń inspirowanych ruchami ciała typowymi dla surfingu i jogi, która rozciągnie, rozluźni i poprawi Twój zakres ruchu. Nie zapomnimy o serii ćwiczeń oddechowych. Liczyć się będzie Twoje skupienie, uważność i opanowanie –  jak przy łapaniu prawdziwych fal!

49FEEF68-FAAA-49D8-A1CD-61EFC2FF6069 3

Trening podczas ALOHA NIGHT

Będzie mi niezwykle przyjemnie ugościć Cię podczas ALOHA NIGHT. Jeśli jeszcze mnie nie znasz to na początek powinnaś wiedzieć, że prawdopodobnie zarażę Cię swoim zamiłowaniem do treningów inspirowanych ruchami ciała typowymi dla surfingu.

Co jeszcze powinnaś o mnie wiedzieć? Nazywam się Agnieszka Krzysiek i jestem certyfikowanym trenerem SURFSET Fitness akredytowanym przez American Council of Exercise oraz założycielką „SURF.OFF – treningu w dechę” pierwszego w Polsce funkcjonalnego treningu personalnego – nie tylko dla surferów – prowadzonego na surfingowych deskach treningowych, który można wykonywać przez 365 dni w roku w komfortowych warunkach sali treningowej.

Przeczytaj więcej o mnie tutaj

ADR_8221 4

Zatrzymaj się i odpręż i zrelaksuj!

Praia de Arrifana

Poznaj sposób na idealną chwilę relaksu i wyciszenia w miejskiej dżungli. Weź głęboki oddech i poczuj się jak na oddalonej tysiące kilometrów ciepłej plaży i rozkoszuj się widokiem i doznaniami dla ciała i umysłu.

Chce wziąć udział w ALOHA NIGHT

bsh 5

Szczegóły sesji ALOHA NIGHT

Miejsce: klub sportowy LAAB, ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Czas trwania: 1,5 h.

Liczba uczestników: 6 osób

Cena: od 180 zł za osobę

Rezerwacja terminu  – napisz do mnie